Jongerenadministratie

Sint Rochusstraat 116, 2100 Deurne

Jongerenadministratie

Patricia Uytgeerts

  • E: jongeren@wingerdbloei.be
  • T: 03/3129860

Boekhouding

Sint Rochusstraat 116, 2100 Deurne

Boekhouding

Inge Van Rijmenants & Linda Van Bouwel

  • E: boekhouding@wingerdbloei.be
  • T: 03/3129860

Personeelsadministratie

Sint Rochusstraat 116, 2100 Deurne

Personeelsadministratie

Liliane Jegers & Liesbet Peeters

  • E: personeel@wingerdbloei.be
  • T: 03/3129860

IT

Sint- Rochusstraat 116, 2100 Deurne

IT

Azi Tehrani

  • T: 03/3129863
  • E: IT@wingerdbloei.be

Onthaal

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Onthaal

Luljeta Alilaj

  • T: 03/2355523
  • E: onthaal@wingerdbloei.be

Directie

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Directie

  • Algemeen : Jan Bots
  • Operationeel: Yolanda Van Den Bleeken
  • Pedagogisch : Bart Van Den Eeckhout
  • Ondersteunende diensten: Ben Born

T: 03/2355523

Leefgroep 1

Sint Rochusstraat 118, 2100 Deurne

Leefgroep 1

Verantwoordelijke: Aurélie Tuyttens
  • Leefgroep 1: 0484 444 110 leefgroep1@wingerdbloei.be

Leefgroep 2

Sint Rochusstraat 120, 2100 Deurne

Leefgroep 2

Verantwoordelijke: Aurélie Tuyttens
  • Leefgroep 2: 0484 444 108 Leefgroep2@wingerdbloei.be

Leefgroep Waterbaan

Waterbaan 155, 2100 Deurne

Leefgroep Waterbaan

Verantwoordelijke: Aurélie Tuyttens
  • Leefgroep Waterbaan: 0484 444 109 leefgroep.waterbaan@wingerdbloei.be

Kamertraining Meisjes

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Kamertraining Meisjes

Verantwoordelijke: Eline Schildermans
  • Kamertraining Meisjes: 0484 444 112 kamertraining.meisjes@wingerdbloei.be

Kamertraining Jongens

Herentalsebaan 586, 2100 Deurne

Kamertraining Jongens

Verantwoordelijke: Eline Schildermans
  • Kamertraining Jongens: 0476 904 690 kamertraining.jongens@wingerdbloei.be

De Overstap - Beveiligend Verblijf

Samberstraat 44, 2060 Antwerpen

De Overstap - Beveiligend Verblijf

Verantwoordelijke: Liesbet Dillen

  • Leefgroep De Overstap: 0488 902 440 leefgroep.deoverstap@wingerdbloei.be

De Praktijk - Beveiligend Verblijf

Waterbaan 80, 2100 Deurne

De Praktijk - Beveiligend Verblijf

Verantwoordelijke: Liesbet Dillen

  • Leefgroep De Praktijk: 0484/444 111
  • depraktijk@wingerdbloei.be

Do - Niet Begeleide Minderjarigen

Landbouwstraat 6, 2020Antwerpen

Do - Niet begeleide Minderjarigen

Verantwoordelijke: Charisse Verberckmoes

  • Leefgroep Do: 0483/688 170 do@wingerdbloei.be

Wahid - Niet Begeleide Minderjarigen

Vooruitzichtstraat 30, 2140 Antwerpen

Wahid - Niet begeleide Minderjarigen

Verantwoordelijke: Charisse Verberckmoes

  • Leefgroep Wahid: 0485/289 040 wahid@wingerdbloei.be

Contextbegeleiding + CBAW

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Contextbegeleiding + CBAW

Verantwoordelijke: Peter Verfaillie

  • Tel. : 0496/237 240
  • E: contextbegeleiding@wingerdbloei.be

Positieve Heroriëntering

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Positieve Heroriëntering - Columbus

Verantwoordelijke: Peter Verfaillie

  • Aanmeldingen: 0484/156632 of
  • Aanmeldingen: 0484/156618
  • E: columbus@wingerdbloei.be

Open-Hart-Cirkels

Breughelstraat 31, 2018 Antwerpen

Open-Hart-Cirkels

Verantwoordelijke: Peter Verfaillie

  • Aanmeldingen: 0486/979 993
  • E: openhartcirkels@wingerdbloei.be

U-Turn

Van de Wervestraat 70, 2060 Antwerpen

U-Turn

Verantwoordelijke: Sofie Hesbain

  • Van de Wervestraat 70, 2060 Antwerpen
  • T: 03 292 32 80