Adressen en contactgegevens

Adressen en contactgegevens2018-08-17T09:46:30+00:00

Leefgroep 1 & 2

Sint Rochussstraat 118 - 120, 2100 Deurne

Leefgroep 1 & 2

Verantwoordelijke: Liesbet Dillen

  • Leefgroep 1: 0484 444 110
    leefgroep1@wingerdbloei.be
  • Leefgroep 2: 0484 444 108
    Leefgroep2@wingerdbloei.be

Adolescente Meisjes

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Adolescente Meisjes

Verantwoordelijke: Astrid Van Overvelt

  • Leefgroep Waterbaan: 0484 444 109
    leefgroep.waterbaan@wingerdbloei.be
  • Kamertraining Meisjes: 0484 444 112
    kamertraining.meisjes@wingerdbloei.be

Adolescente Jongens

Verlindenstraat 2, 2140 Borgerhout
Samberstraat 44, 2060 Antwerpen

Adolescente Jongens

Verantwoordelijke: Yolanda Van Den Bleeken

  • Kamertraining Jongens: 0476 904 690
    kamertraining.jongens@wingerdbloei.be
  • Leefgroep De Overstap: 0488 902 440
    leefgroep.deoverstap@wingerdbloei.be

Niet Begeleide Minderjarigen - Wahid

Samberstraat 44, 2060 Antwerpen

Leefgroep Wahid

Coördinator: Mina Makroum
Leefgroep Wahid: 0485/289 040
wahid@wingerdbloei.be

Niet Begeleide Minderjarigen - Do

Landbouwstraat 6, 2020 Antwerpen

Leefgroep Do

Coördinator: Charisse Verberckmoes
Leefgroep Do: 0483/688 170
do@wingerdbloei.be

De Praktijk

Waterbaan 80, 2100 Deurne

De Praktijk

Verantwoordelijke: Frank Vercammen
Tel afdeling: 0484/444 111
depraktijk@wingerdbloei.be

Contextbegeleiding
Ambulant - Residentieel - CBAW

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Contextbegeleiding

Verantwoordelijke: Sieska Baert
Tel. : 0484/444 101
contextbegeleiding@wingerdbloei.be

Columbus
Positieve Heroriëntering

Samberstraat 44, 2060 Antwerpen

Positieve Heroriëntering

Verantwoordelijke: Sieska Baert
Supervisie: Ginny Vanderauwera
Aanmeldingen: 03/380 06 21 (of 22)
columbus@wingerdbloei.be

Administratie, Staf & Directie

Waterbaan 153, 2100 Deurne

Administratie, Staf & Directie

tel: 03 235 55 23
fax: 03 235 55 05
info@wingerdbloei.be